Profesjonalny serwis klimatyzacji

Kontakt: +48 661 124 661kontakt@klimcentrum.pl

O nas

Wspieramy naszych klientów we wdrażaniu rozwiązań pozwalających zapewnić domownikom lub pracownikom odpowiedni komfort cieplny we wnętrzach bez względu na porę roku. Poza tym pomagamy zwiększyć efektywność przepływu powietrza w pomieszczeniach, a także zoptymalizować koszty ogrzewania. Ponieważ nasza siedziba zlokalizowana jest w Kędzierzynie-Koźlu, niemalże na granicy woj. opolskiego oraz śląskiego, zarówno serwis, jak i montaż klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła przeprowadzamy na całym tym terenie. Dojazd do innych miejscowości nie stanowi dla nas problemu.

KlimCentrum – Twój komfort cieplny we właściwych rękach

Wszyscy zatrudniani przez nas wykonawcy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz certyfikaty, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że interesująca Państwa usługa zostanie przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi aktualnie standardami i normami.
Jeśli szukają Państwo fachowców do montażu bądź serwisu klimatyzacji, wentylacji lub pompy ciepła, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego bądź do wizyty w naszej siedzibie.

Potrzebujesz więcej informacji?

śmiało zadawaj pytania na kontakt@klimcentrum.pl lub tel.: 661-124-661 postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie

więcej