Profesjonalny serwis klimatyzacji

Kontakt: +48 661 124 661kontakt@klimcentrum.pl
Strona główna » Cennik

Cennik

Zastanawiasz się, ile może kosztować Cię konserwacja Twojego klimatyzatora, wentylatora lub pompy ciepła w wykonaniu naszych fachowców? Poniżej prezentujemy cennik naszych usług serwisowych oraz montażowych. Transparentność pod kątem wyceniania naszej pracy jest dla nas kluczowa, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu oraz zaufaniu. Koszt poszczególnych usług uzależniony jest oczywiście od rodzaju prac, a co za tym idzie, od ich poziomu skomplikowania i czasochłonności, a także od konkretnych typów urządzeń, których montażem bądź serwisem mamy się zająć.

Koszt poszczególnych usług oraz aktualne promocje w Klimacentrum

Cennik naszych usług obejmuje jednak nie tylko stałe ceny poszczególnych prac związanych z montażem oraz serwisem klimatyzacji, wentylacji czy też pomp ciepła na terenie woj. opolskiego oraz śląskiego. Udostępniamy tu bowiem także informacje o naszych aktualnych promocjach! Zachęcamy więc do kontaktu z nami w celu umówienia terminu oraz regularnego zaglądania na tę podstronę!

Konserwacja klimatyzatorów do 5kW  cena 150 zł (netto)

* Promocja zimowa do 03.2023* Dostawa i montaż klimatyzatora cena od 3400 (netto) instalacja chłodnicza do 3m (pytaj o szczegóły telefonicznie 661-124-661 )

Potrzebujesz więcej informacji?

śmiało zadawaj pytania na kontakt@klimcentrum.pl lub tel.: 661-124-661 postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie

więcej