Cechuje ją bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Za stosunkowo niewielkie pieniądze dostaniemy więc klimatyzator, który będzie spełniał swoją funkcję, a do tego mile zaskoczy nas zastosowanymi w nim technologiami. Technologiami, które nie tylko zwiększają komfort użytkowania, lecz także dbają o środowisko i zdrowie osób korzystających z klimatyzacji. Sinclair to ponadto efektywny energetycznie czynnik R32 o mniejszym potencjale GWP.

Technologie stosowane przez markę Sinclair

Klimatyzacja Sinclair to przede wszystkim technologia PLASMATEC i filtr plazmowy, który wytwarza w powietrzu cząsteczki aktywnego tlenu. Jego działanie uzupełnia dodatkowo montowana w klimatyzatorach lampa UV-C sterylizująca powietrze, a także funkcja samoczyszczenia eliminująca kurz i bakterie w parowniku. Poza tym urządzenia tej marki wyposażone są w czujnik wilgotności, a o płynną regulację mocy dba technologia DC Inverter.

Seria Marvin

Klimatyzatory tej serii to szczególnie warte uwagi urządzenia. To w nich zastosowana została właśnie funkcja samoczyszczenia parownika usuwająca drobnoustroje w aż 5 etapach, w tym m.in. sterylizacji w temperaturze 50°C – 55°C. Poza tym to idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam nie tylko na chłodzeniu, lecz także sprawnym ogrzewaniu pomieszczeń przy niskich temperaturach panujących na zewnątrz. Do zalet klimatyzacji z tej serii zaliczyć można także wyposażenie urządzeń w grzałkę tacy ociekowej i kartera oleju. Poza tym są one dostępne w kilku ciekawych kolorach – białym, srebrnym, navy oraz szampańskim.

Bliskość serwisu w razie problemów

Decydując się na klimatyzator Sinclair, warto mieć też na uwadze, że w razie problemów centrala firmy zajmującej się dystrybucją, a także serwisem gwarancyjnym urządzeń tej marki w Polsce, zlokalizowana jest w Zabrzu. W razie usterki klimatyzatora, która będzie wymagała ich udziału, ze względu na niewielką odległość od Kędzierzyna-Koźla, rozwiązanie problemu powinno przebiegać sprawniej niż w przypadku marek, których siedziby mieszczą się w innych częściach kraju.

Jeśli szukasz więc skutecznej, ale i jednocześnie atrakcyjnej cenowo klimatyzacji, Sinclair z serią Marvin na czele spełni Twoje oczekiwania.